Стало відомо, хто профінансує опитування Зеленського

Ірина Дубровська 21, Жовтень 2020, 18:10 350
Стало відомо, хто профінансує опитування Зеленського

Політична партія “Слуга Народу” оплатить опитування, ініційоване президентом України Володимиром Зеленським
Відповідне рішення було ухвалене на засіданні Вищої ради партії 20 жовтня, передає пресслужба політсили.

“Слуга народу” не буде проводити дослідження власними силами, а укладе договір із компанією, що проводить соціологічні опитування. Громадяни, які будуть проводити дослідження, перебуватимуть за межами виборчих дільниць”, – йдеться у повідомленні.

У партії запевнили, що під час дослідження не буде використано партійної символіки.

“Члени партії, кандидати в депутати місцевих рад від партії та їхні представники не будуть задіяні для проведення опитування і спілкування безпосередньо із громадянами в день проведення виборів”, – повідомили у СН.

Там додали, що усі витрати, пов’язані з опитуванням, буде відображено в звіті партії, який подається в НАЗК.

“Підкреслимо, що мова не йде про гроші платників податків, оскільки у 2020 році партія “Слуга народу” відмовилася від державного фінансування та передала ці кошти на боротьбу з COVID-19″, – підсумували в партії.

Нагадаємо, президент Зеленський у відеозверненні заявив, що 25 жовтня на виборчих дільницях під час місцевих виборів українцям поставлять “п’ять важливих питань” про те, що “раніше у нас ніколи не питали”.
В ОПУ заявили, що не виключено, що “опитування”, проведення якого 25 жовтня ініціює президент, буде профінансоване особисто Володимиром Зеленським.
Нардеп-“слуга” Олександр Качура заявив, що “опитування” Зеленського не передбачає юридичних наслідків, але має політичні, адже за результатами президент буде вносити законопроєкти та приймати ті чи інші рішення.