Стефанчук проігнорував запитання президента ПА НАТО щодо переслідування Порошенка

Ірина Дубровська 7, Липень 2020, 23:12 212
Стефанчук проігнорував запитання президента ПА НАТО щодо переслідування Порошенка

Народний депутат з “Європейської солідарності”, голова комітету ВР із питань інтеграції України з ЄС Іванна Климпуш-Цинцадзе в ефірі програми “ІнфоВечір” на “5 каналі” розповіла, що президент Парламентської асамблеї НАТО Аттіла Мештерхазі запитав у віцеспікера Верховної Ради України про справи проти лідера “Європейської солідарності” Петра Порошенка.

“Сьогодні відбувалася парламентська рада Україна – НАТО. З нашого боку її очолює перший віцеспікер Ради Стефанчук. Президент Парламентської асамблеї НАТО пан Мештерхазі у своєму вступному слові звернувся до пана Стефанчука із проханням роз’яснити, що ж відбувається, що за справи проти Порошенка. Стефанчук не знайшов нічого кращого, як просто проігнорувати це питання. Я, звичайно, взяла слово і пояснила, що ми вважаємо це політичним переслідуванням і не тільки проти Порошенка”, – сказала Климпуш-Цинцадзе.

Нагадаємо, колишній посол США в Україні Стівен Пайфер нагадав президенту Володимиру Зеленському, що переслідування Петра Порошенка дуже нагадують часи Януковича.