Стефанчук впевнений, що слова Зеленського про держпереворот виважені і перевірені

ДУМКА 29, Листопад 2021, 14:20 39
Стефанчук впевнений, що слова Зеленського про держпереворот виважені і перевірені

Якщо президент Володимир Зеленський на прес-марафоні в п’ятницю озвучив інформацію про можливий державний переворот, то він врахував, чи варто це робити.

Про це сьогодні на брифінгу заявив спікер ВР Руслан Стефанчук.

“Він (президент. – Ред.) вчинив ті дії, які вважав за необхідне. Чи можу я або хтось інший оцінювати? Не впевнений, але я вважаю, будь-яка інформація, яка поширюється президентом-виважена, перевірена і має відповідні юридичні та фактичні підстави. А нам треба думати, як цьому (держперевороту. – Ред.) протидіяти”, – зауважив він.

Стефанчук нагадав, що сьогодні на погоджувальній нараді ВР одноголосно було підтримано питання заслуховування в п’ятницю на годині запитань до уряду міністра оборони Олексія Резнікова, щоб з’ясувати, які небезпеки можуть загрожувати Україні.

Нагадаємо, раніше Зеленський заявив, що оточення Ахметова намагається залучити його в підготовку державного перевороту. Військових, за його словами, до цього залучити не намагалися, тому мова йде саме про переворот, а не про путч. Ахметов спростував слова Зеленського про можливу участь у перевороті.