Термінове звернення президента Зеленського щодо визнання Росією “ЛДНР”. ВІДЕО

ДУМКА 22, Лютий 2022, 02:48 490
Термінове звернення президента Зеленського щодо визнання Росією “ЛДНР”. ВІДЕО

Президент України Володимир Зеленський звернувся до громадян після визнання Російською Федерацією “незалежності” терористичних утворень “ЛНР” та “ДНР”.

“Дуже важливо побачити зараз, хто наш справжній друг і партнер, а хто продовжить лякати Росію словами. Ми не піддамось на будь-які провокації. Наші кордони надійно захищені. Створено систему територіальної оборони. Україна має право на індивідуальну та колективну самооборону. За нами правда. І правду ми не будемо приховувати від вас”, – запевнив глава держави.

Президент України переконаний, що зараз немає причин для хаотичних дій. Українці перебувають на своїй землі та нікому нічого не винні, запевнив він.

“Ми на своїй землі, нічого і нікого не боїмось, ми нічого і нікому не винні. І нічого, і нікому не віддамо. Ми в цьому впевнені”, – заявив Зеленський.

Президент переконаний, що останні дії Російської Федерації – це порушення суверенітету та територіальної цілісності України, тому вона має нести відповідальність за наслідки.

Україна ініціює екстрений саміт Нормандської четвірки після рішення Росії визнати незалежність так званих “ДНР” та “ЛНР”.

“Ініційовано екстрене скликання саміту Нормандської четвірки. Я ініціював скликання засідання Ради Безпеки ООН, проведення спеціального засідання ОБСЄ”, – наголосив президент.

Він додав, що Україна наполягає на повноцінній роботі СММ ОБСЄ для запобігання провокацій та подальшої ескалації конфлікту на Донбасі.