Терорист Прилєпін пропонує референдум про включення “Л/ДНР” і Придністров’я до складу РФ

Ірина Дубровська 7, Липень 2020, 11:53 34

Російський терорист Захар Прилєпін, який їздив на Донбас воювати проти України, пропонує росіянам вирішити на референдумі питання включення до складу Росії окупованих районів Донецької та Луганської областей України, Придністров’я, а також Абхазії та Південної Осетії.
Повідомляється із посиланням на “Медузу”, про це йдеться в передвиборчій програмі партії “За правду”, лідером якої є Прилєпін.

Серед іншого в ній запропоновано внести до Конституції РФ норму, що дозволяє приєднати будь-яку територію, де 75% громадян проголосують за входження до складу Росії. “Ця норма має діяти не тільки для громадян і земель колишнього СРСР або Російської Імперії, але для всіх країн, громадяни яких готові жити з нами в єдиній державі”, – йдеться в документі.

У зв’язку з цим партія заявляє про “негайне визнання” самопроголошених Донецької і Луганської народних республік на сході України і Придністровської республіки в Молдові і включення їх до складу Росії за результатами референдумів. Крім того, “За правду” виступила за референдуми про приєднання на правах суб’єктів РФ Абхазії та Південної Осетії.

Нагадаємо, раніше в мережі з’явилося відео, на якому російський терорист Олександр Бородай заявляє, що незабаром Донецьк і Луганськ увійдуть до складу Росії.