Терористи “ДНР”, щоб спростувати розгром їхніх позицій ЗСУ, запустили фейк

Ірина Дубровська 15, Червень 2020, 10:51 268
Терористи “ДНР”, щоб спростувати розгром їхніх позицій ЗСУ, запустили фейк

Після того, як ВСУ знищили на Донбасі позицію російських терористів, в результаті якої загинуло сім окупантів і було поранено ще не менше 10, у “ДНР” запустили фейк про цю операцію.

У своїх спільнотах бойовики поширюють повідомлення про те, що атаку нібито здійснили не українські захисники, а британська ПВК “Ерініс”. Скріншотом цього інформаційного вкидання поділився на своїй сторінці у Facebook український журналіст Юрій Бутусов.

“За повідомленнями з “ДНР” ці підриви здійснюють не українські військові, а співробітники ПВК “Ерініс” із Великобританії, з і120 мм міномета. Нічого дивного, подумав я, адже Донецьк заснував британець Джон Юз, у Британії давні стратегічні інтереси на Донбасі”, – з іронією зазначив він.

На Донбассе погибли 7 российских наемников. «ДНР» обвиняет ...

“Так, під час недавньої поїздки на фронт, скажу чесно, я теж зустрів чоловіків у новому британському мультикамі. Якщо побачите мультиків з британським прапором, одразу підходите і вітайте: “God save the Qween!”, “Make Yuzovka great again!”. Вони вас зрозуміють”, – пожартував над фейком окупантів Бутусов.

Крім того, він поділився скріншотом з поіменним списком убитих загарбників. Троє з них виявилися командирами взводів терористичних угруповань.

ВСУ разгромили позицию ДНР: террористы запустили фейк о британской ЧВК