The Washington Post: США готові ввести санкції проти Путіна у разі нападу на Україну

ДУМКА 12, Січень 2022, 15:59 351
The Washington Post: США готові ввести санкції проти Путіна у разі нападу на Україну

Високопоставлені сенатори-демократи в середу оприлюднять новий пакет санкцій США, які будуть введені в разі вторгнення РФ в Україну. Їх введення в цьому випадку підтримає і Білий дім.

Про це пише видання The Washington Post.

Як зазначає видання, посилаючись на наявний в його розпорядженні законопроект, пакет передбачає санкції проти високопоставлених російських військових і чиновників, включаючи Путіна та інших лідерів, ряду банків і системи міжнародних платежів SWIFT, якщо Москва вступить у військові дії проти України. З відповідною пропозицією виступив голова сенатського комітету з міжнародних відносин Роберт Менендес.

Документ також включає положення, які допоможуть зміцнити безпеку України. Називаючи ” Північний потік-2 “інструментом зловмисного впливу Російської Федерації, автори законопроекту закликають розглянути всі доступні і відповідні заходи, щоб гарантувати, що” Північний потік-2 ” не буде запущений.

Нагадаємо, раіше заступник держсекретаря США Венді Шерман на переговорах НАТО з Росією заявила, що кожна країна має право самостійно вибирати свій шлях.