Тимошенко прокоментувала своє листування з Єрмаком

ДУМКА 27, Січень 2021, 12:20 387
Тимошенко прокоментувала своє листування з Єрмаком

Голова партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко прокоментувала своє листування з керівником офісу Президента Андрієм Єрмаком, в якій вона запросила його в гості.

Про це вона заявила під час брифінгу, відповідаючи на запитання журналістів про її стосунки з Єрмаком.

“Я, як лідер опозиційної фракції, буду всі сили докладати для того, щоб і владних чиновників переорієнтувати для того, щоб працювати для країни. Буду використовувати всі можливості, щоб переконати поміняти стратегію, яка сьогодні ведеться в державі, віддає всі наші ресурси, можливості, землю, фінанси глобальним фінансовим спекулянтам, а Україні залишають тільки бідність. Тому я буду говорити з усіма чиновниками, в тому числі при владі”, – сказала Тимошенко.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що глава офісу Президента Андрій Єрмак у вівторок під час засідання Ради подзвонив лідеру “Батьківщини” Юлії Тимошенко.

Єрмака цікавило, чи встигла Тимошенко поговорити з Сергієм (прізвище не зазначене).

Тимошенко відповіла, що вже поговорила зі Стефанчуком і пояснила, що сталося.

Також Тимошенко засвітила частину попереднього листування, де вона повідомляє Єрмаку, що вже повернулася до Києва і запрошує його в гості. У цій же частині повідомлення Тимошенко, судячи з усього, порівнює день народження президента Зеленського з національним святом.

“Уявляю, скільки людей хоче сьогодні привітати президента. Вам сьогодні нелегко) я вже в Києві, матеріали підготувала. Готова продовжити нашу розмову, запрошую вас в гості ввечері в найближчі зручні Вам дні. Обіймаю”, – написала Тимошенко.