Трюдо: поведінка Путіна показує, що він програв війну в Україні

ДУМКА 22, Вересень 2022, 08:51 2470
Трюдо: поведінка Путіна показує, що він програв війну в Україні

Наказ президента Росії Владіміра Путіна про військову мобілізацію та погрози застосувати ядерну зброю показують, що вторгнення в Україну провалюється.

Про це заявив прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо, повідомляє Reuters.

«Канада засуджує безвідповідальну ескалацію війни Путіним, його часткову військову мобілізацію, його ядерні погрози, а також поспішні “референдуми” Росії з метою спроби анексії частини України є неприйнятними», — сказав Трюдо.

«Поведінка Путіна лише свідчить про те, що його вторгнення провалюється», — сказав Трюдо.

Трюдо сказав, що наказ Путіна про призов був “кроком ближче до визнання того, чого він не хотів визнавати перед росіянам… прикладом того, що речі не йдуть за його планом”.

Промова Путіна відбулася після зростаючих втрат і невдач на полі бою російських військ, які були витіснені з районів, захоплених ними на північному сході України під час українського контрнаступу цього місяця.

Трюдо сказав, що загрози ядерної зброї потрібно сприймати серйозно, а західні союзники мають «дуже рішуче протистояти» їм.

За його словами, Канада продовжуватиме підтримувати Київ, посилюючи санкції проти Росії та надсилаючи військову допомогу Україні.