ТСК щодо вагнерівців фальсифікує мої свідчення, – Бурба

ДУМКА 14, Грудень 2021, 15:44 476
ТСК щодо вагнерівців фальсифікує мої свідчення, – Бурба

Екс-начальник ГУР МО Василь Бурба заявив, що не отримав можливості через більше двох з половиною місяців підписати текст своєї доповіді перед ТСК Верховної Ради України з розслідування можливого зриву посадовими особами операції із затримання членів приватної військової компанії “Вагнер”.

Про це Бурба сказав у коментарі програмі “Ранок” на телеканалі “Настоящее время”.

“ТСК мене послухала, я все розповів, як було, виклав свою позицію, все, що я знав, і те, що я аналізував після провалу. Вийшло так, що два з половиною місяці минуло, але протокол Я не можу підписати…”Коли я виступав, були люди, які записували мої пояснення, і я повинен цей протокол підписати… Я особисто звертався до глави ТСК, але мені не дають можливість підписати протокол… Які причини – мені невідомо… Якщо я не підписав, значить, моїх свідчень немає. Або вони є, але мені не дають їх підписати, тому що вони там займаються службовою фільсифікацією – як варіант”, – сказав Бурба.

Крім того, Бурба ще раз підкреслив, що саме перенесення угоди стало причиною її провалу.

“Однозначно-перенесення операції стало причиною її провалу. Найголовніше питання-причини перенесення. Один з варіантів над яким слід думати і розслідувати – деякі радники, помічники в ОП дуже бояться посваритися з росіянами. За словами деяких людей, якби операція була доведена до логічного кінця, то росіяни могли б образитися і навіть почати повномасштабний наступ”, – зазначив Бурба.