“Ти за легалізацію канабісу?”: Зеленський озвучив решту питань і заявив, що політики злякались

Ірина Дубровська 16, Жовтень 2020, 11:36 155
“Ти за легалізацію канабісу?”: Зеленський озвучив решту питань і заявив, що політики злякались

Президент України Володимир Зеленський назвав останні три питання, які планують винести на всеукраїнське опитування 25 жовтня.
Про це глава держави повідомив на сторінці в мережі Facebook.

“Чи потрібно скоротити кількість депутатів у Верховній Раді до 300? Чи підтримуєш ти легалізацію в Україні медичного канабісу для зменшення болю у важких хворих? Чи потрібно Україні на міжнародному рівні підняти питання про використання гарантій безпеки, визначених Будапештським меморандумом?”, – йдеться в повідомленні.

“Ти помітив, як всі політики критикують ідею опитування? Як вони бояться твоєї думки. Переконують, що українці якісь дурні, неосвічені і не дай Бог у них щось питати. Вони дуже бояться. Якщо народовладдя запрацює, вони просто стануть непотрібними”, – підкреслив Зеленський.

За словами Зеленського, 25 жовтня можна показати, що цей механізм має право на існування.

“І ніщо не заважає нам щомісяця або навіть щотижня говорити про важливе і дізнаватися твою думку”, – зазначив президент.

Крім того, Зеленський додав, що якщо не всі питання подобаються, то в коментарі до відео на офіційних сторінках можна написати свої варіанти.

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський оголосив про проведення в країні в день голосування на місцевих виборах 25 жовтня всенародного опитування: “Я поставлю тобі п’ять важливих запитань”. Водночас у ЦВК заявили, що нічого не знають про всеукраїнське опитування Зеленського. В “Голосі” заявили: “Опитування Зеленського” – потенційна загроза національним інтересам України.

У заяві Офісу Президента йдеться, що опитування не матиме прямих юридичних наслідків, а є формою безпосередньої демократії.

Раніше Зеленський оголосив перше питання загальнонаціонального опитування, яке відбудеться 25 жовтня.

15 жовтня президент озвучив друге питання свого опитування, воно стосується створення вільної економічної зони на Донбасі.