У Кремлі пригрозили Україні за її прагнення вступити до НАТО

Володимир Маркопольский 6, Квітень 2021, 15:27 219

Речник глави Кремля Дмитро Пєсков висловив сумніви у тому, що вступ України до Північноатлантичного альянсу допоможе їй у протистоянні з РФ.

Про це він сказав у вівторок, 6 квітня, коментуючи слова українського президента Володимира Зеленського про те, що приєднання до НАТО є для країни єдиним шляхом до врегулювання конфлікту на Донбасі.

“Глибоко сумніваємося у тому, що це допоможе якось Україні… З нашої точки зору, це ще більше погіршить ситуацію. Говорячи про вступ до НАТО, аж ніяк не можна абстрагуватися від думки людей”, — заявив Пєсков, маючи на увазі жителів окупованих РФ районів Донбасу.

У свою чергу Зеленський вважає, що зараз для України найбільш актуальним питанням є можливість отримання Плану дій щодо членства у НАТО.

“Ми прагнемо до реформування нашої армії і оборонного сектора, але одними реформами Росію не зупинити. НАТО — це єдиний шлях до закінчення війни на Донбасі. ПДЧ стане справжнім сигналом для РФ”, — підкреслив він під час переговорів з генсеком НАТО Йенсом Столтенбергом у вівторок, 6 квітня.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що США зажадали від Росії пояснень через стягування своїх військ до кордону з Україною.

Раніше голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія заявив, що Україна досі не стала членом НАТО, тому що країни-учасниці Альянсу не хочуть прийняти політичне рішення про це.

Раніше п’ятий лідер “Європейської солідарності” Петро Порошенко назвав найкращу гарантію для безпеки України.