У Криму окупанти вже розробили план нападу на південну Україну, – Джелялов

ДУМКА 9, Лютий 2021, 18:00 364
У Криму окупанти вже розробили план нападу на південну Україну, – Джелялов

Військовими Російської Федерації вже розроблений план нападу на південні території України з окупованого півострова Крим і вона може почати його в будь-який момент.

Про це заявив заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Наріман Джелялов, передає “Думка”.

Він зазначив, що на окупованій території півострова місцеве населення постійно говорить про можливий початок наступу на південні області України. “Про це говорять. Може, неофіційно, але так кажуть люди. Я не думаю, що жителі Криму хотіли б розв’язати якусь війну. Однак я не виключаю, що російські військові відпрацьовують плани наступу”, – заявив Джелялов.

Він зазначив, що наступальні операції на Херсонську область з окупованого Криму планувалися вже давно і те, що поки російські агресори цього не здійсню, то це на них не схоже.

“Говорять про різне. Є люди, є проросійські організації, які дійсно говорять про те, що” ми покажемо”,” якщо треба, ми всю Україну захопимо” і т.д.”, – заявив Джелялов.

Заступник голови Меджлісу переконаний, що окупанти можуть піти в наступ під приводом “захисту інтересів” окупантів.

“Такі розмови, як у 2014 році, про те, що “треба захищатися від українських кровожерливих бандерівців-націоналістів”, вже припинилися. Якось немає цього в інформаційному порядку денному. А ось про те, що, “можливо, ми будемо захищати власні інтереси шляхом нападу”, зазвичай тут говорять”, – сказав Джелялов.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що контррозвідники СБУ викрили і затримали агента ФСБ РФ, який збирав секретні відомості, що становлять державну таємницю в оборонній сфері. Він працював у стратегічному підприємстві.