У Києві закриють офіс Росспівробітництва

ДУМКА 8, Квітень 2021, 02:03 124
У Києві закриють офіс Росспівробітництва

Після введених санкцій у Києві закриють офіс Росспівробітництва заявив заступник голови федерального агентства Павло Шевцов.

«На жаль, відповідно до санкцій, введених українським урядом проти Росспівробітництва, будівля представництва агентства в Києві буде закрита”, – сказав Шевцов.

Разом з тим він додав, що заходи в Україні продовжать проводити, за його словами, «пандемія навчила ефективно використовувати онлайн-формат».

“Багато культурних заходів вже переведені в онлайн з використанням різних платформ, зараз ще більш активно будемо впроваджувати цей вид роботи. Будемо шукати всі можливості”, – вказав він.

Заступник голови агентства вказав, що російська сторона не має наміру розривати міжурядову угоду з Україною про роботу культурних центрів. “Санкції, які вводяться, не мають відношення до дії міжурядової угоди про відкриття центрів», – пояснив Шевцов.

Нагадаємо, що 4 квітня президент України Володимир Зеленський ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони про застосування санкцій щодо десяти громадян України причетних до контрабанди. Санкції передбачають блокування активів, економічних операцій і транспортних дій.

Цим же указом були введені санкції проти Росспівробітництва і десяти російських організацій, серед них «» Волга-Дніпро«, 322-й авіаційний ремонтний завод, 514-й авіаційний завод, Севастопольський агрегатний завод, Центр судноремонту» Дальзавод«,» Севмормаш-2м«,» Снабком«, завод» Спецагрегат«, завод» Молот-Механіка«, спеціальна виробничо-технічна база»Зірочка”.