У НАБУ різко розкритикували Зеленського після рішення КС щодо Ситника

ДУМКА 28, Серпень 2020, 20:06 203
У НАБУ різко розкритикували Зеленського після рішення КС щодо Ситника

У Національному антикорупційному бюро прокоментували рішення Конституційного Суду щодо призначення Артема Ситника.

Так, Позаштатний агент НАБУ Євген Шевченко у себе в Facebook різко розкритикував чинну владу, передає “Думка“.

Зокрема Шеченко публічно визнав, що колишній глава держави Петро Порошенко був більш адекватним, ніж Володимир Зеленський, оскільки завжди приймав рішення з урахуванням позиції західних партнерів.

Шевченко зазначив, що нинішній президент вже повністю втратив контроль над владними структурами і не може впливати на процеси, які відбуваються в країні.

Агент НАБУ стверджує, що зараз реально країною керують чотири людини: Коломойський, Ахметов, Аваков і Медведчук. “І я хз що з цим робити і як взагалі з усвідомленням цього факту жити тут далі”, – додав Шевченко.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Конституційний суд ухвалив рішення про те, що призначення Артема Ситника на посаду голови Національного антикорупційного бюро було не неконституційним.

Пізніше представник Зеленського в КС Федір Веніславський заявив, що подібне рішення КС було ожедаемим, оскільки у президента немає конституційних повноважень призначати директора НАБУ. Але більш детально коментувати подальший розвиток подій можна буде після аналізу тексту рішення.