У “Слузі народу” заявили, що Зеленський у Буковелі не відпочивав, а працював

ДУМКА 11, Січень 2022, 15:26 432
У “Слузі народу” заявили, що Зеленський у Буковелі не відпочивав, а працював

Президент України Володимир Зеленський не відпочивав, а працював у Буковелі, проводячи міжнародні зустрічі та виконуючи обов’язки глави держави.

Про це в етері “5 каналу” заявив народний депутат від “Слуги народу” Федір Веніславський, передає “Думка“.

“Президент не був у відпустці, президент виконував свої повноваження і в Буковелі, резиденція у Буковелі укомплектована усіма необхідними засобами для того, щоб президент міг виконувати свої функції”, – заявив Веніславський.

Депутат зазначив, що Зеленський, перебуваючи у Буковелі, проводив міжнародні переговори.

“Він проводив міжнародні переговори, онлайн-зустрічі та інше, тому говорити, що президент займався суто відпочинком – це абсолютно не правильно”, – додав Веніславський.

У свою чергу політолог Сергій Таран прокомментував слова Веніславського. Він зазначив, що неприпустимо від представників влади чути слова про те, що Зеленський не відпочивав, а працював у Буковелі.

“Виявляється Зеленський їздив на Буковель аби підготуватися до оборони від Росії та зустрітися із західними політиками! Подивіться – це на повному серйозі говорять високопоставлені “слуги”. Увляєте, який треш відбувається з обороноздатністю нашої країни, якщо вони не соромляться твердити, що у готелі підсанкційного Коломойського є цілий штаб обладнаний для виконання верховним головнокомандувачем своїх обов’язків”, – зазначив Таран.