У “Слузі народу” похвалили Лукашенка: він 27 років при владі, а Порошенко ганебно відправлений на пенсію

ДУМКА 7, Вересень 2021, 11:18 93
У “Слузі народу” похвалили Лукашенка: він 27 років при владі, а Порошенко ганебно відправлений на пенсію

Народний депутат “Слуги народу”, голова Комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев висловив захоплення Олександром Лукашенком, який захопив владу в Білорусі.

Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбуці.

“У своїй, як завжди, полум’яній промові на Погоджувальній раді ВР, Петро Олексійович зазначив, що Зеленський стрімко рухається шляхом Лукашенка і закінчить також. Нагадаю, що Лукашенко при владі, на відміну від Петра Олексійовича, з ганьбою, відправленого на політичну пенсію, вже 27 років.

Згоден, різних років. Однак років, що принесли Білорусі добробут майже в два рази вище, ніж внаслідок нечуваних реформ п’ятого Президента.

А пенсіонери, про “жебратство” яких так волає Порошенко, цинічно поставлені ним же за межу виживання, в Білорусі можуть на свою пенсію, навіть мінімальну, цілком стерпно прожити. Переконаний, що в нашій країні не словами, а працею ми безумовно забезпечимо і пенсіонерам і вчителям і медикам належні стандарти життя. Незважаючи на” допомогу” колишніх радетелів”, – заявив Гетьманцев.

У свою чергу в коментарях депутату нагадали, що якби Порошенко чинив у боротьбі за владу, як Лукашенко, то ні Володимир Зеленський ні партія “Слуга народу” не прийшли б до влади в Україні, а сиділи б у в’язниці.