У “Слузі народу” заявили, що видалення новин про ДТП за участю Трухіна могли замовити політичні вороги

ДУМКА 1, Вересень 2021, 15:01 379
У “Слузі народу” заявили, що видалення новин про ДТП за участю Трухіна могли замовити політичні вороги

Глава партії “Слуга народу” Олександр Корнієнко заперечує вплив політсили на видалення інформації про ДТП з нардепом Олександром Трухіним з новинних сайтів.

Про це парламентарій заявив в інтерв’ю.

“Ми нікого нічого видаляти не змушували. Це точно не до нас питання. У нас точно одна з найбільш прозорих і найбільш впорядкованих систем роботи зі ЗМІ в країні, з точки зору політики”, – зазначив глава політсили.

Корнієнко додав, що звинувачення в тому, що “ми тиснемо на журналістів, принаймні повинні бути чимось підкріплені”.

На зауваження про те, що журналісти самі по собі не могли видаляти новини, Корнієнко відповів: “Це ж не обов’язково, це може бути якась взагалі піар-війна”.

На його думку, у Трухіна можуть бути вороги через роботу в Полтавській області і посади заступника голови бюджетного комітету.

Нагадаємо, аварія за участю машини нардепа від Партії “Слуга народу” Олександра Трухіна сталася 23 серпня, о 15:45 на Бориспільській трасі під Києвом. За даними ЗМІ, Трухін за кермом Audi не дотримувався безпечної дистанції і на великій швидкості в’їхав в автомобіль Ford, який, у свою чергу, протаранив автомобіль Daewoo.

За даними свідків, Трухін мав ознаки алкогольного сп’яніння, але офіційного підтвердження цьому немає. В результаті ДТП травми отримали шестеро людей, серед яких двоє дітей.