У “Слузі народу” заявили, що Україна буде зобов’язана закуповувати в Росії вакцину від Covid-19

Ірина Дубровська 10, Жовтень 2020, 11:24 5304
У “Слузі народу” заявили, що Україна буде зобов’язана закуповувати в Росії вакцину від Covid-19

Народний депутат від фракції “Слуга народу” Олександр Качура заявив, що Україна зобов’язана домовлятися з Росією про закупівлю її вакцини від коронавірусу, якщо буде доведена її ефективність.

Як сказав він в ефірі NewsOne, Україна не має права не скористатися такою можливістю.

“Я скажу зараз те, за що, напевно, частина фракції “Слуга народу” закидає мене камінням, але я вважаю, що на першому місці має бути здоров’я громадян”, – зазначив Качура.

На його думку, якщо російська вакцина покаже свою ефективність, будуть відповідні рекомендації, то Україна буде зобов’язана її закуповувати.

Як повідомлялось:

Першу російську вакцину від коронавірусу “Супутник V” зареєстрували ще на початку серпня, її розробником було названо центр Гамалії. Вакцину нібито було створено на основі ДНК аденовірусу, вона має “формувати імунітет і від грипу, і від коронавірусної інфекції”.

Водночас учені стурбовані, що намір Росії впровадити вакцину проти COVID-19 “Супутник-V” до проведення її повних випробувань може спровокувати мутацію нового коронавірусу.

У Британії заявили, що клінічні випробування “першої у світі” російської вакцини проти коронавірусу дали сумнівні результати.