У США чітко заявили про зв’язки Зеленського з олігархом Коломойським

Ірина Дубровська 7, Серпень 2020, 08:26 3163
У США чітко заявили про зв’язки Зеленського з олігархом Коломойським

Американські засоби масової інформації прямо наголошують на зв’язках олігарха Ігоря Коломойського з чинним президентом України Володимиром Зеленським.

Про це повідомила кореспондент Катерина Лісунова із США.

«Дуже багато видань – від продемократичних до прореспубліканських – згадали про обшуки в американських офісах українського олігарха. Bloomberg розповідає про справу, яка ведеться проти Коломойського на території США. Також згадується про зв’язок Зеленського і Коломойського і про те, що Коломойський відкидає наразі всі обвинувачення. Про зв’язки президента України Зеленського з олігархом Коломойським згадується фактично у всіх статтях, які я бачила в американських ЗМІ. Детальніше про це пише CBS News. Посилаючись на агентів ФБР, там перераховуються деякі речі, які агенти ФБР вийняли під час цих обшуків. Зокрема, йдеться про комп’ютери і ноутбуки», — розповіла журналістка.

Лісунова також зауважила, що в американських ЗМІ також згадується про телеканал Коломойського, який транслював серіал «Слуга народу», головну роль в якому зіграв чинний президент України.

«Про зв’язки з чинним президентом, згадує CBS News. Зокрема йдеться про той факт, що телесеріал, який фактично допоміг Зеленському стати президентом, безпосередньо транслювався на телеканалі українського олігарха. Там навіть використали таку карикатуру, достатньо критичну проти Коломойського і Зеленського, яка була в мережі інтернет під час виборів. Там зображені Коломойський і Зеленський, і є навіть фраза про те, що це, мовляв, «слуга олігарха»

Також не забули згадати про цю історію і Fox News, де також описується справа щодо розслідування проти Коломойського, зв’язки з Зеленським. І безпосередньо йдеться про те, що обшуки були не лише в офісі Коломойського в Клівленді, але також і в Маямі. І про те, що наразі не висунуто якихось додаткових обвинувачень, також не було нікого заарештовано. Адже справа все ще ведеться і розслідування все ще ведеться», — резюмувала журналістка.