У США прокоментували заяву Росії про провокацію з хімзброєю на Донбасі

ДУМКА 22, Грудень 2021, 10:26 361
У США прокоментували заяву Росії про провокацію з хімзброєю на Донбасі

Представник Міністерства оборони США Джон Кірбі заявив про те, що інформація Міністра оборони Росії Сергія Шойгу про американських солдатів на Донбасі не відповідає дійсності.

Кірбі назвав» абсолютно неправдивими ” заяви Шойгу, що в зоні конфлікту на Донбасі нібито знаходяться 130 бійців американської ПВК, які нібито готують провокацію «з хімічними компонентами».

Відповідаючи на запитання журналістів на брифінгу 21 грудня про те, чи спілкувався Міністр оборони США Ллойд Остін з Шойгу останнім часом, спікер відповів, що такої розмови не було.

“Він не розмовляв з Міністром Шойгу, і в його календарі немає нічого з цього приводу», – сказав Кірбі.

Тим часом представник Державного департаменту США Нед Прайс заявив, що відповідальною за ескалацію напруженості є Росія.

“Всупереч заявам Міністра оборони Росії, Росія і підконтрольні їй сили відповідають за ескалацію напруженості, а не УКРАЇНА або Сполучені Штати. Ми закликаємо Росію припинити використовувати помилкову, розпалювальну риторику і зробити значущі кроки для деескалації напруженості, щоб створити позитивну атмосферу для дискусій», – написав Прайс в Твіттері.