У ТКГ назвали фейком інформація про те, що Україна просила вугілля у окупантів

ДУМКА 11, Листопад 2021, 07:23 84
У ТКГ назвали фейком інформація про те, що Україна просила вугілля у окупантів

У Тристоронній контактній групі заявили, що повідомлення російських ЗМІ про те, що нібито українська сторона просила про постачання вугілля і електрики з ОРДЛО, є фейком.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби ТКГ, передає “Думка“.

У повідомленні вказується, що представники української сторони, які відповідають за соціально-економічні питання вказали на те, що на в Луганській області може значно погіршиться ситуація через блокування Росією поставок вугілля на ТЕС.

У ТКГ пояснили, що після того, як Росія перестала постачати на Луганську ТЕС енергетичне вугілля ця станція не може нормально продовжувати роботу, а вона виробляє тепло і електрику для всієї Луганської області, в тому числі і для окупованих територій.

“Представники української делегації вказали на неприпустимість погіршення становища наших громадян по обидві сторони лінії розмежування, що прямо суперечить духу і букві Нормандських і Мінських угод. А далі-запрацювала машина російської пропаганди”, – пояснили в українській делегації.

Нагадаємо, раніше прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що уряд України не розробляє ніяких планів щодо тимчасових відключень електрики.