У Зеленського сказали, що МВФ “обкакався”

Ірина Дубровська 15, Лютий 2021, 12:08 527
У Зеленського сказали, що МВФ “обкакався”

Радник голови Офісу президента України та ексміністр економіки Тимофій Милованов відреагував за закиди у невдачі у переговорах із МВФ щодо чергового траншу кредиту.

Про це Милованов написав у Facebook, передає Думка.

Радник президента України та ексміністр економіки Тимофій Милованов прозвітував про участь в офіційному візиті президента до Обʼєднаних Арабських Еміратів. «Сьогодні мені пощастило бути на зустрічі з спадкоємним принцем ОАЕ. Він дав завлання своїй команді збільшити товарообіг та інвестиції в агро з Україною в 10 разів за кілька років тобто довести до $2 млрд на рік», – написав він.

Скріншот із сторінки Тимофія Милованова

Коли відвідувачі сторінки зауважили, що ці досягнення не виглядять успішними на тлі провалу переговорів з Міжнародним валютним фондом, ексміністр відповів: «там МВФ обкакався, а не Україна. Якщо на це чесно дивитись».

Скріншот сторінки Тимофія Милованова

Нагадаємо, місія Міжнародного валютного фонду завершила роботу в Україні. Сторони не домовилися про перегляд програми stand by. Обговорювалися законодавчі ініціативи щодо антикорупційної інфраструктури та судочинства та заходи в секторі енергетики.