Україна запропонувала НАТО використовувати небо над окупованим Кримом

Володимир Маркопольский 10, Лютий 2021, 17:49 166
Україна запропонувала НАТО використовувати небо над окупованим Кримом

Україна запропонувала використовувати літакам Північноатлантичного альянсу небо над окупованим Російською Федерацією півостровом Крим.

Таку заяву зробив глава Міністерства інфраструктури Владислав Криклий в ході зустрічі із заступником генерального секретаря НАТО Патріком Тернером, передає “Думка“.

Він зазначив, що Федеральне управління цивільної авіації США раніше зняло обмеження на польоти в Сімферопольському районі.

«Ми пропонуємо використовувати цю частину повітряного простору для повітряних операцій НАТО з транспортування військ, обладнання, вантажів та іншого”, – сказав український міністр.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Росія перебудувала в окупованому Криму базу зберігання на випадок війни і аеродром для бомбардувальників, здатних переносити ядерну зброю.

У свою чергу заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Наріман Джелялов заявляв, що військовими Російської Федерації вже розроблений план нападу на південні території України з окупованого півострова Крим і вона може почати його в будь-який момент.

Так само ми повідомляли, що в окупованому Криму біля Сімферополя, в місцях масового проживання кримських татар вже кілька діб не поставляється питна вода.