Україні помстилися за те, що не дала повернути Росію в ПАРЄ

ДУМКА 21, Січень 2019, 17:01 165
Україні помстилися за те, що не дала повернути Росію в ПАРЄ

Керівник української делегації в Парламентській асамблеї Ради Європи Володимир Авр’єв заявив, що зміна формування комітетів в ПАРЄ, є дрібною помстою Україні за те, що не пустила назад РФ.

Про це він написав у себе в блозі, передає “Думка”.

Він зазначив, що в ПАРЄ існує своя особлива “кухня”, яку іноді доводиться показувати в не найкращому світлі. Ар’єв заявив, що українським дипломатам доводиться постійно працювати в жорстких умовах, щоб відстояти сраведливіть та європейські цінності.

Політик зазначив, що окремі представники в ПАРЄ вирішили помститися Україні за те, що вона зірвала їх план повернення РФ в дану організацію.

Крім того, Ар’єв додав, що призначені дебати щодо ситуації в Керчі теж намагалися зірвати, але українській делегації вдалося відбити атаку.

Раніше стало відомо, що проросійські лобісти запропонували схему, згідно з якою українська делегація позбудеться своїх представників у двох комітетах ПАРЄ, а саме у комітетах щодо обрання суддів Європейського суду з прав людини і з питань правил і процедур.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у зв’язку з справою отруєння родини Скрипалів ЄС запровадив санкції проти голови ГРУ Ігоря Костюкова.