Український посол впевнений, що переможе в парі з “другом” Путіна стосовно Криму

Ірина Дубровська 11, Травень 2020, 14:53 77
Український посол впевнений, що переможе в парі з “другом” Путіна стосовно Криму

Андрій Мельник, посол України в Німеччині, впевнений у перемозі у парі з екс-канцлером ФРН Герхардом Шредером. Український дипломат заявив, що Крим залишається українським.

У разі свого програшу Мельник готовий віддати пляшку кримського вина. Про це повідомило «Крим.Реалії» 11 травня.

Висловлювання Шредера, «друга» президента РФ Володимира Путіна, щодо остаточного приєднання Криму до Росії ніколи не здійсняться. Німецький політик не раз публічно заявляв, що Крим Україні не віддадуть. З цим твердженням Мельник не погодився.

Український дипломат готовий навіть у разі програшу подарувати німецькому екс-канцлеру пляшку массандрівського вина 1975 року. Мельник додав, що Крим був і залишається Україною, а «сьогодні там орудують злочинно». Дипломат запевнив, що не подарує пляшку вина Шредеру, оскільки парі ніколи не програє.

Раніше була опублікована заява Андрія Мельника щодо Криму. Посол України в Німеччині заявив, що Крим буде повернуто Україні найближчим часом. Також стало відомо, що Антон Кориневич, представник президента України в Криму, нагадав про можливості, які з’являються в боротьбі проти Росії у зв’язку з пандемією коронавірусу.