В Дніпрі просять Зеленського припинити переслідування лікарів-інфекціоністів. Відео

Ірина Дубровська 16, Червень 2020, 15:14 93
В Дніпрі просять Зеленського припинити переслідування лікарів-інфекціоністів. Відео

У Дніпрі люди просять «Слуг народу» припинити тиск на лікарів.

Так на сайті Офісу Президента України з’явилася петиція від імені голови правління громадської організації «Регіональної асоціації пацієнтів» Лариси Ігорівни Бабич, передає Дніпровська панорама.

Вона просить Президента Зеленського припинити тиск на лікарів-інфекціоністів – її колег:

“Ми зіткнулися з таким кричущим випадком в 21-ї інфекційної лікарні. Такої гидоти не робив ще ніхто, ось так взяти і нишком написати заяву в поліцію, відкрити кримінальну справу, при цьому жодного разу не побувавши в лікарні, ніколи не встречавшись з головним лікарем. Я маю на увазі народного депутата Кирила Нестеренко. Це спонукало мене написати петицію в захист наших лікарів, тому що ситуація дуже складна. 21-я лікарня в нашому місті — опорна по боротьбі з коронавірусом. Там багато пацієнтів, які знаходяться у важкому стані. Це не просто грип. І наші лікарі, ризикуючи своїм здоров’ям, борються за їх життя.” — каже Лариса Бабич.

Порушена справа по статті 191 — надумане, зазначає голова громадської організації.

Медикам постійно погрожують і відволікають від роботи нескінченними перевірками поліції і прокуратури, в той час, коли вони змушені боротися з коронавірусом день і ніч.

За словами Бабич, їх звинуватили у закупівлі апаратів ШВЛ, але апарати були придбані ще в березні. 17 числа вони підписали договір, і тільки через 10 днів — 27 березня вже була поставка, і після поставки — оплата.

Що в цей час робить наша обласна адміністрація — укладає договір на закупівлю апаратів ШВЛ на умовах передоплати. Тобто за ці апарати вони вже перекислили гроші і чекають поставки тільки 27 червня, коли епідемія йде на спад.

“Що спонукало написати Кирила Нестеренко кляузу і облити брудом наших лікарів, мені незрозуміло. Це піар? Якщо він хотів прославитися, то це антирейтинг не тільки Нестеренко, але і всієї обласної влади.” — зазначає Лариса Ігорівна.

Навіщо втягують лікарів у міжпартійні сутички у такий важкий час.