В ГПУ порушили справу про вплив бізнесмена Павлюка на нардепів зі “Слуги народу”

consaidin 5, Лютий 2021, 16:29 129
В ГПУ порушили справу про вплив бізнесмена Павлюка на нардепів зі “Слуги народу”

В Генеральній прокуратурі порушили кримінальну справу про можливий вплив бізнесмена Іллі Павлюка на діяльність нардепів від партії “Слуга народу”.

Про це повідомляєт Bihus.Info з посиланням на відповідь ОГП, інформує Думка.

У відповіді на заяву юристів Bihus.Info прокурор А. Сорока повідомляє, що провадження відкрито за статтею про втручання в діяльність державного діяча.

Ілля Павлюк – бізнесмен з Чернівців, за даними ЗМІ, в нульових роках займався “бізнесом” на митниці і був пов’язаний з ексглавою Митної служби Ігорем Калєтніком. Зараз володіє п’ятьма компаніями, серед яких Тарасівецька птахофабрика і Калина-Транс в Чернівецькій області. Давній знайомий президента Володимира Зеленського. Під час передвиборчої компанії Зеленського займався будівництвом регіональної мережі, на парламентських виборах відповідав за низку областей.

У грудні 2020 року журналісти Bihus.Info опублікували матеріал про можливий вплив Павлюка на нардепів зі Слуги народу. У ньому стверджувалося, що депутати відвідували офіс Павлюка перед важливими голосуваннями.

Нагадаємо, нардеп зі “Слуги народу” Єгор Чернєв заявив, що частина його однопартійців продають країну за 30 срібняків.

Незабаром, голова партії “Слуга народу” Олександр Корнієнко заявив, що поки їхня політична сила не буде відмовлятись від держгрошей, незважаючи на обіцянку.

Не обходилося і без гучних скандалів. Народний депутат від партії “Слуга народу” Олександр Дубинський порекомендував заробляти собі на життя жо..ою, дівчині, яка йому поскаржилася, що у неї закінчилися гроші і їй немає на що далі жити.

А нещодавно, народний депутат від “Слуга народу” Максим Павлюк вніс в декларацію 1 939 868 грн, пояснивши, що виграв їх у лотерею.

Раніше, однин із депутатів покинув партію “Слуга народу” заявивши, що всі місця в списку були продані.