В Одесі Зеленський втік після запитання про переслідування Порошенка. Відео

consaidin 4, Липень 2020, 17:06 1295
В Одесі Зеленський втік після запитання про переслідування Порошенка. Відео

Під час відкриття стадіону у школі №1 міста Південний президент України Володимир Зеленський дав короткий брифінг для журналістів. Природно, далеко не всі представники ЗМІ встигли поставити свої запитання, і по давно сформованою традицією пішли за гарантом, намагаючись на ходу щось запитати.

Але не тут-то було, охоронці Зеленського ретельно оберігали перша особа від настирливих і незручних запитань, в прямому сенсі слова перегороджуючи своїми тілами доступ до глави держави.

Проте питання громадського активіста про те, чи не боїться Зеленський переслідуваннями і репресіями проти опозиції повторити долю Януковича, таки долетіло до вух гаранта. І мабуть зачепило його почуття, так як він зупинився, щоб відповісти, що він «нікого не саджає і йому не цікаво відповідати на такі питання».

Нагадаємо, що на десятки кримінальних справ проти п’ятого президента України Петра Порошенка і регулярні виклики його в суд з різних приводів вже відреагували західні партнери України. Так, колишній спеціальний представник Держдепартаменту США з питань України, дипломат Курт Волкер заявив, що на тлі російської агресії Зеленському краще б сконцентруватися на побудові сильної держави, а не на переслідування опозиції. В Євросоюзі також повідомили, що будуть ретельно стежити за ситуацією навколо Порошенко.