В українських військових відбирають зброю і готують дисциплінарні покарання

Ірина Дубровська 26, Липень 2020, 10:02 959
В українських військових відбирають зброю і готують дисциплінарні покарання

Мир з понеділка. В режимі онлайн Тристороння контактна група узгодила цілковите припинення вогню з першої хвилини 27 липня.

Отже під забороною – будь-який вогонь, зокрема і снайперський, наступальні та розвідувально-диверсійні операції. Під табу – усі літальні апарати, а отже і безпілотники. Не дозволяється розміщувати важке озброєння в населених пунктах, особливо поблизу шкіл, лікарень та дитсадків. А за порушення режиму – дисциплінарне покарання. Вогонь у відповідь – тільки за наказом. І про це має бути повідомлена Тристороння контактна група. “Радісною” новину в дописі в соцмережах назвав і скандальний ексрадник секретаря РНБО Сергій Сівохо.

“Сподіваюся, вони не залишаться тільки на папері”, – написав Сівохо.

Радості не поділяє український волонтер, громадський активіст і ветеран ООС Олександр Погребинський. Те, що влада називає “перемир’ям”, по суті являється капітуляцією. Захисників України на фронті обеззброюють. І приставляють “контролюючих”, які будуть слідкувати, щоб кожен солдат лишився беззахисним перед обстрілами агресора. Адже, не відомо хто контролюватиме “ту сторону” і які дисциплінарні заходи будуть застосовувані до порушників “режиму тиші”.

Олександр Погребинський закликав всіх патріотів, всі проукраїнські сили об’єднатись, щоб не допустити здачі країни російському окупанту та звернувся особисто до Володимира Зеленського.

Зрада наших військових, яка відбудеться сьогодні в 00:00Максимальне поширення!

Опубликовано Олександр Погребиський Пятница, 24 июля 2020 г.

Нагадаємо:

Тиждень тому президент Володимир Зеленський брав під особистий контроль ситуацію з убивством військового медика Миколи Ільїна та поранення розвідника-морпіха Ярослава Журавля. Прискіплива увага Володимира Олександровича обернулася тим, що він поїхав на відпочинок на “дачу Хрущова” в Запорізькій області, а окупанти вирізали із тіла медика Ільїна уражені органи і кістки — аби в української армії не було доказів, із чого саме розстрілювали людину в білому шоломі. Куди гірше “контроль” обернувся із пораненим розвідником, штабу ООС довелося лиш звітувати про відмови ОБСЄ сприяти вивезенню пораненого та регулярні обстріли. А далі — країна дізналася про подробиці того, як герой Мар’їнки, авдіївськоі “промки”, Трьохізбенки та Гранітного спливав кров’ю під пекучим сонцем Донбасу.

Замість того, щоб кричати світу про воєнні злочини РФ — наш гарант не знайшов кращого аби на зустрічі із президенткою Швейцарії Симонеттою Соммаругою показати їй “найкращу ожину” Луганщини та показати шмат дороги із проекту “Велике будівництво”.