В ЄС занепокоєні призначенням топ-чиновників України без конкурсу

ДУМКА 4, Травень 2020, 17:50 27
В ЄС занепокоєні призначенням топ-чиновників України без конкурсу

Члени Єврокомісії сподіваються, що механізм відбору топ-чиновників через співбесіди має винятковий і тимчасовий характер.

Європейська комісія зазначила, що її членів турбує ситуація з призначенням кандидатів на найважливіші державні посади без проходження відповідного конкурсу. Про це повідомляється на сайті Кабміну після політичної дискусії в рамках “Україна-Євросоюз”.

Прес-служба уряду зазначила, що даний діалог пройшов за участю представників Єврокомісії, програми підтримки вдосконалення управління і менеджменту ОЕСР SIGMA, Секретаріату Кабінету міністрів України, Міністерства юстиції, Міністерства фінансів, Міністерства цифровий трансформації, Національного агентства з питань державної служби та Офісу реформ КМУ.

“Представники Європейської комісії висловили стурбованість зупинкою конкурсних процедур при призначенні на посади державної служби та введенням особливих умов відбору під час карантину і надію, що застосування механізму відбору через співбесіду матиме тимчасовий характер”, – йдеться в повідомленні.