Верещук основний кандидат на посаду мера Києва від “Слуги народу”

consaidin 16, Липень 2020, 17:21 221
Верещук основний кандидат на посаду мера Києва від “Слуги народу”

Народний депутат з фракції “Слуга народу”, голова підкомітету з питань державної безпеки і оборони комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки Ірина Верещук є найбільш імовірним кандидатом від партії влади в мери Києва.

“Верещук є найбільш реальним кандидатом від партії “Слуга народу” у мери Києва за підсумками праймеріз”, – повідомило джерело в партії.

Цю інформацію підтверджують і інші джерела агентства.

Верещук в 2010-2015 рр. був мером міста Рава-Руська Львівської області. Обрана народним депутатом за списком партії “Слуга народу” під №29.

15 липня народний депутат від “Слуги народу” Олександр Качура повідомив, що 16 липня на засіданні фракції відбудуться внутрішньопартійні праймеріз з вибору кандидата на посаду мера Києва. “Президент (Володимир Зеленський – ІФ) запропонував саме на засіданні фракції провести праймеріз: буде презентація програм, буде голосування фракції, думка ради Київської міської партійної адміністрації і президента України”, – сказав Качура журналістам у середу після закінчення засідання Верховної Ради.

У праймеріз “Слуги народу” на кандидата в мери Києва беруть участь, щонайменше, чотири народних депутата від цієї партії: Ірина Верещук, Микола Тищенко, Олександр Дубинський і Олександр Качура. Також 15 липня про свій намір брати участь в праймеріз повідомив депутат від “Слуги народу” Дмитро Гурін, обраний по округу №218 Києва.

19 червня заступник керівника Офісу президента України Кирило Тимошенко повідомив, що кандидат від влади в мери Києва стане відомий через кілька тижнів.