Влада хоче заарештувати все майно Порошенка, – адвокат

ДУМКА 6, Січень 2022, 10:36 469
Влада хоче заарештувати все майно Порошенка, – адвокат

У четвер, 6 січня, адвокат лідера Євросолідарності Петра Порошенка Ігор Головань заявив, що Печерський райсуд Києва планує розглянути клопотання щодо арешту майна його підзахисного.

За його словами, таке розпорядження дав президент Володимир Зеленський, зазначивши, що влада «поводиться як злодій».

«Вчора після 16:00 один з адвокатів нашого об’єднання Іван Чорний отримав смс про те, що сьогодні о 9:30 тут розглядатиметься клопотання прокурора на прізвище Бєлкін з приводу, як там написано, арешту майна Петра Порошенка. Загальновідомо, що Петро Порошенко зараз знаходиться за кордоном. Буквально кілька хвилин тому він опублікував пост у Facebook, де назвав дату повернення 17 січня цього року. Ймовірно, що вони поспішають, хочуть зробити щось незаконне до цього», — повідомив Головань.

При цьому він наголосив, що відповідно до кримінально-процесуального кодексу такі клопотання розглядаються за участю народного депутата, якого має бути повідомлено про засідання наперед.

«Зараз ми перевіримо, чи справді надійшли якісь клопотання і що там справді буде розглядатися. Ми ж знаємо, що це Офіс президента і особисто президент Зеленський переслідує Порошенка, а ДБР, Офіс генпрокурора це лише інструмент. І ось чому вони знову йдуть у Печерський суд», — сказав Головань, наголосивши, що ДБР не має права звертатися до цього суду, оскільки працює у Шевченківському районі.