” Влада Зеленського висить на волосині – перспектива трагічна”: Безсмертний

consaidin 29, Травень 2020, 16:26 854
” Влада Зеленського висить на волосині – перспектива трагічна”: Безсмертний

Україна за чинної влади повернулася до ери експрезидента-втікача Віктора Януковича, судячи з інформаційного поля.

Про це розповів експредставник України у політичній підгрупі ТКГ з урегулювання ситуації на Донбасі Роман Безсмертний.

“Справа в тому, що тут є і участь Москви, і так зване використання втемну тих, хто знаходиться навколо президента, які в необхідний момент підказують, що треба робити. Бо такі кроки, плюс кримінальні справи проти Порошенка, які абсолютно безперспективні, ці всі походи на музей Гончара, безумні кроки, які пов’язані з діяльністю ДБР, поліції і так далі… Якщо подивитися на інформаційне поле, то ми у фактах повернулися до ери Януковича, якщо взяти цей фактаж”, – сказав він.

На його думку, ситуацію в країні утримують від вибуху лише два фактори.

“Перше – це озброєність населення. І це кардинально міняє ситуацію. Я повністю погоджуюся з компонентою, що суспільство утримує ситуацію. Бо, якщо вернутися на декілька років назад, то ця компонента силова, озброєння населення – вона була відсутня. І друге. Цей рівень фаховості тих, хто зараз оточує президента, та й самого президента, – він, в принципі, не дає їм можливості об’єктивно оцінити ситуацію з точки зору її оперативного управління. І це валить і державний менеджмент, і тактичну діяльність по конкретних кроках: новоутворених органів безпекових, силових структур і таке інше. В результаті все це розкладається на партитуру тими, хто вкидає у вухо президенту, в уряді міністрам певні ідеї, які запозичуються чи заносяться з Москви”, – пояснив Безсмертний.

“Це боягузтво, яке панує на Банковій, у протидії Росії, і боягузтво власного народу, він їх просто паралізує у можливих кроках діяльності”, – підкреслив він.

Безсмертний прогнозує, що восени можливе колосальне протистояння між владою і суспільством.

“І в цій ситуації тема виборів і все, що зараз ми проговорили – це просто таке полум’я, це просто пожежа. І якщо в цій ситуації здоровий глузд не переможе, і владні коридори не зрозуміють, що вони вже зараз висять на волосині, перспектива для таких, як Зеленський, і тих, хто його оточує, дуже трагічна”, – наголосив він.

Нагадаємо, 26 травня п’ятий президент України, лідер “Європейської Солідарності” Петро Порошенко разом з дружиною Мариною відкрив у музеї Івана Гончара виставку картин митців з українським корінням із власної родинної колекції. Також Петро Порошенко іронічно подякував керівникам правоохоронних органів “за прискорення” відкриття виставки.

Потім приїхали співробітники ДБР і виламали двері в музей, застосувавши силу до журналістів і народних депутатів. Силовики штурмували будівлю музею, не надавши ніяких дозвільних документів.

Журналістка “Прямого” Ганна Дзьоба розповіла, що під час штурму ДБР отримала декілька ударів ліктями у живіт та груди.

Також виявилося, що силовики ДБР викрали митні декларації до картин.