Волноваська лікарня відмовилась брати медичні захисні костюми від фонду Порошенка

consaidin 6, Червень 2020, 16:22 613
Волноваська лікарня відмовилась брати медичні захисні костюми від фонду Порошенка

Лікарі Волноваської районної лікарні залишились без захисних костюмів через тиск з боку Районної адміністрації.

Про це заявив народний депутат фракції “Європейська Солідарність” Артур Герасимов.

“Сталася нечувана ситуація. Опорна лікарня для боротьби з коронавірусом, у якій є підтверджені випадки COVID-19, відмовилась приймати високоякісні, сертифіковані захисні костюми від Благодійного Фонду Петра Порошенка. І це дивно, адже саме ця лікарня написала звернення до Фонду з проханням захистити лікарів. Тому що це не політика, сьогодні всі мають об’єднуватися, щоб захистити медиків, які знаходяться на другій передовій – боротьби з вірусом.

Але після того як про звернення стало відомо Райадміністрації пана Зеленського, вона натиснула на керівництво лікарні, яке відмовилося приймати захист лікарів. Не знаю, як це коментувати. Адже є звичайні людські цінності, є лікарі, які сьогодні незахищені. Сьогодні ми бачимо, що адміністраціям Зеленського начхати на медиків. Так само, як начхати на лікарів і пану Зеленському.

Ми пам’ятаємо ситуацію зі страхуванням лікарів, з 300% доплати. І зараз ми на власні очі побачили те, що нас шокувало. Колектив і керівник лікарні звернулися, але після тиску Райадміністрації Зеленського сьогодні відсутнє все керівництво лікарні й костюми не можуть бути передані”, – сказав Герасимов.

Раніше п’ятий президент України, лідер партії “Європейська Солідарність” Петро Порошенко разом з Мариною Порошенко передали до лікарні “Охматдит” високоякісні швейцарські ІФА-тести, захисні костюми та пульсоксиметри.