Яценюк замість Шмигаля- депутати обурені

consaidin 24, Травень 2020, 10:16 663
Яценюк замість Шмигаля- депутати обурені

Депутати скерували звернення до голови Кабміну Дениса Шмигаля з вимогою пояснити ситуацію.

Обранці обурилися, що разом з теперішніми міністрами – Арсеном Аваковим, Олегом Немчіновим і Максимом Степановим на Буковину напередодні приїхав Яценюк. Там же разом із урядовцями він взяв участь в офіційному брифінгу для ЗМІ.

Відтак депутати вимагають пояснити, чи обіймає Яценюк якусь посаду в нинішньому Уряді, на якій підставі він користувався службовим літаком МВС, чи платив за переліт і хто його туди запросив.

Народні обранці від партії «Слуга Народу» спрямували депутатське звернення до прем’єр-міністра Дениса Шмигаля з приводу спільного візиту чинних міністрів уряду та експрем’єр-міністра Арсенія Яценюка до Чернівецької області.

Як стало відомо зі ЗМІ, 21 травня разом із міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим, міністром охорони здоров’я Максимом Степановим та міністром Кабінету міністрів Олегом Немчіновим Арсеній Яценюк відвідував Чернівецьку область та, зокрема, брав участь у пресбрифінгу. Тому депутати просять прем’єр-міністра Дениса Шмигаля надати інформацію щодо наступних запитань.

• На якій правовій підставі Арсеній Яценюк користувався службовим авіатранспортом МВС чи будь-якого іншого міністерства або ж відомства України.

• Чи обіймає Арсеній Яценюк будь-яку офіційну посаду в МВС або в іншому міністерстві чи відомстві, що дає йому право виступати на офіційному пресбрифінгу членів уряду.

• Яка посадова особа дозволила допустити Арсенія Яценюка до користування службовим авіатранспортом.

• Чи здійснювалася будь-яка оплата за користування службовим авіатранспортом для приватної особи Арсенія Яценюка.