Єрмак дав зрозуміти, що за “Вагнергейт” відповідатиме тільки Зеленський, – Березовець

ДУМКА 16, Листопад 2021, 08:37 1210
Єрмак дав зрозуміти, що за “Вагнергейт” відповідатиме тільки Зеленський, – Березовець

Оточення президента Володимира Зеленського зробить свого шефа винним у всьому, коли потрібно буде відповідати за провали влади, зокрема по “Вагнергейту”.

Таку думку висловив політолог, журналіст Тарас Березовець, передає “Думка“.

“Погані новини для Володимира Зеленського. Коли прийде час давати свідчення у суді, виявиться, що всі незаконні вказівки в державі віддавала одна людина. Володимир Зеленський. Глава ТСК Верховної Ради по вагнерівцям пані Мар’яна Безугла так і сказала з усією пролетарською прямою. Ніхто не винен, але в підсумку винним в усьому буде президент”, – зазначив Березовець.

Політологв привів слова Безуглої: “ТСК не знайшла підтвердження того, що президент України давав особисті розпорядження керівнику ГУР МОУ відтермінувати активний захід (спецоперацію про переміщенню “вагнерівців” – ТБ), що засвідчують всі наявні показання заслуханих осіб. Також встановлено, що керівник ОПУ не має повноважень давати розпорядження керівнику ГУР МОУ щодо відтермінування будь-якого розвідувального заходу”.

“Таким чином, Єрмак вустами пані Безуглої передав: жодних повноважень зривати спецоперацію по вагнерівцям, рівно як і викрадати суддю Чауса у Молдові він не мав. А хто ж мав? Пан Єрмак тонко натякає, що такі повноваження має лише одна людина. З прізвищем Зеленський. І саме вона постане в майбутньому перед слідством і судом. Єрмак технічно заявив, що у майбутньому Зеленський сидітиме сам, і на його компанію у буцегарні розрахувати не потрібно. Дружба лише на волі, а в тюрмі нарізно. Так що, погані новини, дуже погані”, – зазначив Березовець.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що голова ТСК у справі про “Вагнергейт«, народний депутат від фракції» Слуга народу «Мар’яна Безугла заявила, що президент Володимир Зеленський і глава його офісу Андрій Єрмак не давали наказів зупинити операцію із затримання “вагнерівців” і не передавали дану інформацію за кордон.