Єрмак не захотів спілкуватись з членами Атнлатичної ради

consaidin 26, Квітень 2020, 16:02 287
Єрмак не захотів спілкуватись з членами Атнлатичної ради

Керівник Офісу президента України Андрій Єрмак скасував проведення онлайнової конференції з експертами неурядового американського аналітичного центру “Атлантична рада”

Подробиці політолог Андрій Піонтковський (Вашингтон, США) розповів в етері програми “Студія Захід” з Антоном Борковським, яка вийшла 25 квітня 2020 року.

“Atlantic Council – певно, найактивніша організація із захисту України. Там працюють посли Волкер, Пфайфер, Гербст, Вершбоу. Вони починають задавати питання про політику Єрмака. На цей понеділок (20 квітня – ред.), на 10:00 ранку була призначена онлайнконференція з Єрмаком. І я навіть на на неї записався, щоб задати Єрмаку кілька “приємних” питань. Всі зібралися і за 5 хвилин до початку оголосили, що Єрмак під якимось приводом відмовився”, – зазначив він.

Зокрема, Піонтковський збирався поцікавитися у Єрмака про наступне:

“Просто запитав би, чому він послідовно, на протязі двох років здійснює усю програму з приєднання України до ОРДЛО й чому він брехав послам Волкеру і Тейлору, показуючи їм фотографію, що це його брат, “загиблий на Донбасі” у “братовбивчій громадянській війні” і що він тому “ненавидить Порошенко” та “не зможе ніколи йому пробачити” те, що він “розв’язав громадянську війну, в якій загинув його брат”.