Єрмак розповів про новий формат перемовин по Донбасу

Ірина Дубровська 11, Травень 2020, 15:07 181
Єрмак розповів про новий формат перемовин по Донбасу

Україна буде проактивного стороною на переговорах по Донбасу, сказав глава ОПУ

Президент Володимир Зеленський оновив Тристоронню контактну групу (ТКГ) і ввів в неї депутатів і чиновників. Глава Офісу президента Андрій Єрмак заявив, що Україна збереже новий склад своєї делегації, навіть якщо Росія не прийме аналогічного рішення.

Про це він сказав журналістам.

За його словами, російська сторона наполягає на тому, «щоб деякі рішення визначалися протоколом», зазначивши, що це неможливо реалізувати без присутності представників влади з іншого боку. Також він анонсував, що українська сторона представить Контактній групі представників ОРДЛО.

«Це наше суверенне право. Ми зробили перший крок. Якщо у відповідь кроків не буде, будемо працювати в цьому складі делегації. Ми вважаємо, що нам це потрібно, і наша позиція буде проактивного. Україна буде проактивного стороною на цих переговорах. На наступному засіданні в Мінську українська сторона представить, як запрошених, представників територій – переміщених осіб, тих, хто вимушено проживає не на Донбасі », – сказав Єрмак.

Говорячи про вибори на Донбасі, глава ОПУ пояснив, що це питання будуть вирішувати виходячи з того, чи будуть створені відповідні умови.