“ЄС” висунула кандидаткою в депутати Юлію Кузьменко

Ірина Дубровська 15, Лютий 2021, 16:52 194
“ЄС” висунула кандидаткою в депутати Юлію Кузьменко

Партія “Європейська Солідарність” висунула кандидатуру  Юлії Кузьменко, в депутати округу №50 у Донецькій області. 

Як повідомили у пресслужбі партії, до “ЄС” надійшло багато звернень з регіонів, а також від різних громадських організацій з проханням підтримати на довиборах до Верховної ради волонтерку та дитячого медика Юлію Кузьменко, інформує Думка.

Нині, волонтерка фігурує у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета.

У своєму онлайн зверненні Кузьменко, яка перебуває під домашнім арештом, нагадала, що у 2014 році тисячі волонтерів і добровольців піднялися на захист країни.

“Переслідування та репресії проти політиків, проти громадських діячів, активістів, волонтерів та військових набули своє сили та набрали обертів, мабуть, таких, якими були за громадських часів. Саме зараз виникла необхідність виступити єдиним фронтом не тільки політикам, а й волонтерським та громадським організаціям. Тому я прийняла рішення балотуватися до ВР. Дякую”, – говорить Кузьменко.

Вона також зазначила, що Донбас – це її батьківщина і подякувала усім громадським організаціям за підтримку. Довибори у 50-му окрузі на Донеччині відбудуться 28 березня 2021 року.

Нагадаємо, український журналіст білоруського походження Павло Шеремет загинув у 2016 році внаслідок вибуху авто.
12 грудня 2019 року на брифінгу поліція назвала підозрюваних у його вбивстві. Це лідер гурту Riffmaster, військовий Андрій Антоненко, кардіохірургиня та волонтерка Юлія Кузьменко та військова медсестра Яна Дугарь.

Станом на грудень 2020 року Шевченківський суд Києва залишив без змін на 60 діб запобіжні заходи підозрюваних у справі вбивства журналіста Павла Шеремета Андрія Антоненка, Юлії Кузьменко та Яни Дугарь.

4 січня опозиційна організація “Білоруський народний трибунал” і європейське видання EUobserver оприлюднили аудіозаписи, на яких начебто посадовці КДБ Білорусі обговорюють усунення політичних опонентів, зокрема журналіста Павла Шеремета. За даними журналістів, запис датований 11 квітня 2012 року, а розповсюдив його та надіслав для розслідування в Україну і Брюссель колишній співробітник білоруського спецназу Ігор Макар.