Засідання ТКГ остаточно втратили будь-який сенс, – Казанський

Володимир Маркопольский 2, Лютий 2021, 22:52 61
Засідання ТКГ остаточно втратили будь-який сенс, – Казанський

Представники Російської Федерації перетворили на фарс чергову засідання Тристоронньої контактної групи і всі наступні зустрічі практично втрачають сенс.

Таку думку висловив представник української сторони в ТКГ, журналіст Денис Казанський, передає “Думка“.

Він зазначив, що представники РФ за власним бажанням підключали невідомих людей, які постійно влаштовували перепалки і сварки, тому ні про який конструктив говорити не доводиться.

“Те, що відбувається, вже не можна назвати навіть тупиком. Швидше, Росія просто ховає Мінськ, намагаючись відверто хуліганськими витівками змусити Україну відмовитися від переговорів. Ще 28 січня росіяни та їхні сателіти з ЛДНР провели в Донецьку форум “Російський Донбас”, на якому проголосили ОРДЛО “російською національною державою”.

За участю депутатів Держдуми РФ Казбека Тайсаєва та Андрія Козенка, була презентована нова ідеологія ЛДНР (“доктрина Російський Донбас”), в якій бойовики відкрито озвучували свої головні цілі – захоплення всієї території Донецької та Луганської областей і “демонтаж української держави”. Зрозуміло, що в таких умовах ніякої реінтеграції ОРДЛО бути не може і про виконання Мінських угод говорити не має сенсу. Росіяни і підконтрольні їм ЛДНР від них відкрито відмовилися”, – написав Казанський.

Представник української сторони зазначив, що вийти з переговорів Україна не може, але в той же час в них немає ніякого сенсу.

“Складно сказати, що нам робити в такій ситуації далі. Вийти навіть з таких переговорів Україна не може-зрозуміло, що росіянам тільки цього і треба. Але і продовжувати переговори, коли протилежна сторона вже відмовилася від Мінських угод і офіційно проголошує своєю метою завоювання нових територій України, теж буде безглуздою тратою часу. Схоже, без втручання західних країн і зміни формату переговорів, вирішити цю кризу не вийде”, – додав Казанський.