Затриманий у Києві “заступник міністра інформації ДНР” втік на окуповану територію

ДУМКА 13, Січень 2022, 21:24 418
Затриманий у Києві “заступник міністра інформації ДНР” втік на окуповану територію

Адвокат Володимира Пряхіна стверджує, що він поїхав, тому що у нього там “хвора мати”. Запобіжні заходи у Пряхіна не було.

Про це повідомила Медійна ініціатива з прав людини.

Засідання Шевченківського райсуду у справі Пряхіна відбулося 12 січня. Обвинувачений на нього не з’явився. Його адвокат Світлана Новицька пояснила, що він зараз знаходиться на окупованій території, тому що у нього “хвора мати”.

“Він поїхав, тому що там померла тітка, померла його перша дружина, а діти поїхали на заробітки в іншу країну. Подзвонили сусіди, сказали, що його мати хвора. Він поїхав її забрати, але вона відмовилася їхати”, – зазначила в суді захисниця Пряхіна.

Жодних підтверджень цьому вона не надала.

Наступне засідання суду було призначено на 18 березня.

“Але як так сталося, що після затримання Пряхін залишився без запобіжного заходу, невідомо. Ніякого визначення про обрання або відмову в обранні запобіжного заходу Пряхіну в реєстрі знайти не вдалося”, – йдеться в повідомленні Медійної ініціативи з прав людини.

Пряхін був затриманий в лютому 2021 року. За даними СБУ, з 2014 по 2016 рр.він обіймав посаду “заступника міністра інформації” в терористичному угрупованні “ДНР”. А потім переїхав до Києва, де, за даними слідства, працював політтехнологом і піарником проросійських суспільно-політичних структур.