Зеленський готовий визнати неспроможність закінчити війну

consaidin 12, Жовтень 2020, 17:54 412
Зеленський готовий визнати неспроможність закінчити війну

Президент Володимир Зеленський заявив, що готовий визнати невдачу, якщо йому на посаді президента не вдасться закінчити війну на Донбасі.
Про це він заявив в інтерв’ю у програмі HARDtalk від BBC.

У Зеленського запитали: якщо він зазнає невдачі на посаді президента, він піде і чи визнає, що зазнав невдачі. На що він відповів, що визнання невдачі для нього не проблема.

«Я одразу говорив, що не чіпляюсь ні за рейтинги, ні за владу. Якщо я не зможу закінчити війну, отже, потрібно, щоб прийшла інша людина, яка спроможна закінчити цю трагічну історію між нашими країнами», — заявив Зеленський.

Він додав, що на Донбасі з 27 липня діє нове перемир’я і вважає, що там дотримуються «тиші» попри поодинокі обстріли бойовиків.

«Ми реально не реагуємо на якісь поодинокі постріли… Результат — за 75 днів загинула одна людина. Одна. Я вважаю, що це наша перемога», — сказав Зеленський.

У цьому ж інтерв’ю він заявив, що у генпрокурорки Ірини Венедіктової є час до кінця року показати результат у боротьбі з корупціонерами. Інакше — обіцяє звільнити її як і Руслана Рябошапку, якого відправили у відставку з посади генпрокурора 5 березня через 6 місяців після призначення, бо він «нікого не посадив».