Зеленський має тваринний страх перед Путіним, який відігрує на Порошенку, – політолог

Ірина Дубровська 10, Грудень 2020, 00:54 497
Зеленський має тваринний страх перед Путіним, який відігрує на Порошенку, – політолог

Президент України Володимир Зеленський має тваринний страх перед президентом Російської Федерації Путіним та російським напрямком в цілому, який він відігрує на 5-му президенті України Петрі Порошенку.

Про це заявив політолог Володимир Цибулько.

“Якщо говорити про психологію, то своїм вибаченням перед Кадировим – Зеленський настільки переляканий цілого напрямку російського. В нього просто тваринний страх перед Путіним, перед Кадировим, перед Росією. Але йому треба на комусь відігруватися. Тобто оця інерція виборчої кампанії – Зеленський так і не вийшов з президентської виборчої кампанії. Він все ще думає, що Порошенко спить і бачить, як, наприклад, взяти 300 ветеранів війни і винести його з Банкової. Зеленський точно знає, що мільйони на захист влади Зеленського не вийдуть. І він знає про те, що патріотичні сили в разі загрози державі, вони просто єдині, хто стануть захищати державу. Тому Зеленський для того, щоб виглядати більш міцним і впевненим, обрав для себе мішень Порошенка”, – зазначив політолог.

Володимир Цибулько додав: “Порошенко – інтелектуал. І якщо Зеленський хоче помірятися біцепсами, то хай спочатку поміряється лівою чи правою півкулями мозку. Знаннями мов, наприклад. Він просто нікчема перед Порошенком. І тому він вважає, якщо він буде боротися з інтелектуалом Порошенком, то він буде таким же інтелектуалом як Порошенко. Тому хай хоч заговорить румунською мовою для початку – однією з багатьох, якими володіє Петро Порошенко”.