Зеленський назвав Третьякову “торпедою”, через яку його партія може програти вибори. Відео

consaidin 27, Червень 2020, 09:52 635
Зеленський назвав Третьякову “торпедою”, через яку його партія може програти вибори. Відео

Зеленський допустив, що через скандал з Третьяковою “Слуга народу” може програти місцеві вибори.

Галина Третьякова передала реакцію президента Володимира Зеленського на її скандальне висловлювання про “неякісних дітей”, яке викликало обурення громадськості. Нардеп від партії “Слуга народу”, голова комітету Верховної Ради з питань соцполітики та захисту прав ветеранів відзначила, що з цього приводу вже спілкувалася з ОПУ, колегами по фракції і головами комітетів.

Політик зізналася, що глава держави заявив про негативний вплив її слів на рейтинг партії. Про це Третьякова розповіла в ефірі “Апостроф TV”.

Народний депутат запевнила, що багато хто у фракції її підтримали. Також Третьякова додала, що мажоритарникам тепер доводиться коментувати її недавні неоднозначні фрази з критикою українців, які народжують дітей заради отримання допомоги.

Розмова між нею та Зеленським відбулася з приводу обговорення законопроектів, які її комітет готує для розгляду в парламент наступного тижня.

“У нас була зустріч щодо формування та обговорення законопроектів, які будуть стояти на порядку денному наступного тижня. Один із законопроектів – 2275, який зачіпає ті самі інтереси профспілок, які витягли цю фразу з відео вебінару, написали звернення і поклали початок тиражування цього скандалу”, – розповіла Третьякова.

Нардеп також озвучила своє розуміння реакції Зеленського.

“Він сказав, що я торпеда, і звичайно що я можу впливати на те, що можемо програти місцеві вибори”, – передала голова комітету ВРУ з питань соцполітики.

Раніше ми писали про те, що Третьякова поскаржилася на буллінг після скандальної фрази і заявила, що завжди була годувальницею.

Також повідомлялося, що в “Слуги народу” почали захищати Третьякову і назвали її професіоналом.