Зеленський пояснив, чому призначив Кравчука в ТГК

Ірина Дубровська 6, Серпень 2020, 11:24 250
Зеленський пояснив, чому призначив Кравчука в ТГК

Президент України Володимир Зеленський вважає, що українську делегацію в ТКГ має очолювати людина має авторитет в Україні. Про це він заявив відповідаючи на запитання журналістів під час візиту в Донецьку область.

«Я вважаю, що очолювати групу повинна мудра, могутня, освічена людина, яка має авторитет у всій Україні, і на тимчасово окупованій частині. Це дуже важливо для глави української ТКГ. Що стосується Леоніда Даниловича, ми йому вдячні, він дійсно зробив велику роботу, яку явно не бачить суспільство, так як ви знаєте як ці засідання проходять. Вони закриті від медіа, але люди бачать тільки звіт після засідання тієї чи іншої підгрупи. Я йому вдячний за цю роботу, він дійсно втомився. Тут немає інших причин », – заявив він.

Президент додав, що разом з Кравчуком працюватиме і перший прем’єр-міністр України Вітольд Фокін.

«Запросили Леоніда Макаровича і з ним буде працювати Фокін і наш віце-прем’єр Резніков, пан Демченко. У нас досить потужна група, я бачу тільки зараз збільшення переговорів і кількість зустрічей », – додав глава держави.

28 липня Кучма вийшов з ТКГ.
30 липня Кравчук став главою делегації.
Його призначення викликало бурхливу реакцію в Мережі. Екс-президенту пригадали, як він був соратником Віктора Медведчука і підтримував Януковича.
Кравчук заявив, що готовий йти на компроміси на переговорах в Мінську для завершення війни на Донбасі.
Потім Кравчук заявив, що готовий обговорювати на переговорах в Мінську особливу систему управління на Донбасі, проте не особливий статус регіону.