Зеленський пояснив, чому Україна не може відмовитись від захисту Бахмута

ДУМКА 24, Квітень 2023, 02:58 16725
Володимир Зеленський

Президент України Володимир Зеленський заявив, що Україна не може відмовитись від захисту міста Бахмут, бо це дозволить Росії створити плацдарм для нападу на Краматорськ та Слов’янськ.

Про це голова держави заявив у своєму інтервʼю Al Arabiya.

“Ми не можемо відмовитися від Бахмута, тому що це [допоможе] розширити фронт бойових дій і дасть російським військам і “Вагнеру” шанс захопити більше наших земель”, – сказав Зеленський.

Президент зазначив, що якщо російські війська захоплять Бахмут, це стане плацдармом для наступу на інші великі міста у регіоні, зокрема Краматорськ і Слов’янськ.

Попри те, що деякі аналітики кажуть про невелику значимість міста Бахмут, президент наполягає, що Україна не буде відмовлятися від захисту цього міста. Він закликав усіх “відвідати Бахмут, щоб вони могли зрозуміти, що може статися і які загрози існують”.

Крім того, президент висловив впевненість, що українські військові відібʼють наступ росіян та, додавши, що наразі українські воїни готуються до контрнаступу.

“Я не можу описати ситуацію як хорошу, але ми боремося. Ми сильніші, ніж були рік тому”, – сказав він.

Президент заявив, що висловив впевненість, що майбутній контрнаступ буде успішним для українських військових.

“Наша армія готується, і ми робимо все можливе, щоб зробити її сильнішою”, – сказав він.

Голова держави також висловив вдячність міжнародним друзям та партнерам України, але додав, що допомагаючи Україні вони допомагають також собі.

“Правда полягає в тому, що Росія не зупиниться на Україні, і це те, що зрозуміло кожному”, – заявив Зеленський, додавши, що Україна може зупинити Росію.

“Отже, наші союзники, підтримайте нас, тому що, перш за все, це дешева ціна, яку ви повинні заплатити, тому що Росія піде далі”, – сказав він, додавши, що президент Росії Володимир Путін під час війни в Україні бореться за лише своє життя, а на свою країну йому плювати.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що російський диктатор Володимир Путін приймає сильні стимулятори перед виступами на людях, а також ночує у кремлівській квартирі.