Зеленський прокоментував переговори Байдена і Путіна

ДУМКА 8, Грудень 2021, 16:35 489
Зеленський прокоментував переговори Байдена і Путіна

Президент України Володимир Зеленський позитивно оцінює вчорашні переговори президента США Джо Байдена і російського колеги Володимира Путіна.

Він також додав, що більш детально прокоментує результати переговорів після діалогу з президентом США.

Про це він заявив сьогодні на спільній прес-конференції з прем’єр-міністром Хорватії Андрієм Пленковичем.

“Я вважаю, що це позитивно, що президент Сполучених Штатів розмовляв з президентом РФ… Я вважаю, що перемога України в тому, що Сполучені Штати завжди підтримували Україну, наш суверенітет, нашу незалежність. У нас була двопартійна підтримка, але найголовніше те, що ми бачимо, що є особиста реальна реакція і особиста роль президента Байдена у врегулюванні цього конфлікту – врегулюванні війни на сході нашої держави”, – стверджує Зеленський.

Він також додав, що більш детально прокоментує результати переговорів після діалогу з президентом США. За його словами, діалог відбудеться завтра, оскільки такий час було запропоновано американською стороною.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що президент США Джозеф Байден відмовився дати Путіну гарантії не розширення НАТО.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що стали відомі подробиці розмови президентів Байдена та Путіна.

Раніше повідомлялося, що Лідер республіканців у Сенаті вимагає надати Україні всю необхідну зброю для відбиття російської агресії.

Також ми повідомляли, що Комітет Палати представників США затвердив проект оборонного бюджету-2022 – документ включає 300 млн доларів військової допомоги Україні.