Зеленський створюватиме інститут першої леді, бо його дружину критикують

Ірина Дубровська 8, Червень 2020, 23:16 311
Зеленський створюватиме інститут першої леді, бо його дружину критикують

Президент Володимир Зеленський виступає за створення закону, який регулюватиме інститут першої леді.

Про це президент розповів в інтерв’ю.

За словами Зеленського, його дружина Олена часто стикається з безпідставною критикою. Як приклад він згадав ситуацію з лікарем, який повівся, на його думку, неправильно.

“У нас була така історія, про яку ми не хотіли говорити. Вона писала листи підтримки всім лікарям, які захворіли на коронавірус. І навіть всім тим, хто не лікував хворих на коронавірус, а просто захворіли на нього. Писала листи, але не хотіла на цьому піаритися”, – розповів президент.

“Антипіар їй зробила людина, яка відповіла: що це за листи? Де мої 300 відсотків? На жаль, цей лікар не міг отримати ці 300 відсотків, він не рятував людей від коронавірусу. А цю надбавку можуть отримувати тільки лікарі, які боролися з коронавірусом, які ризикували свої життям”, – пояснив Зеленський.

За його словами, перша леді робить багато речей, але не повідомляє про це публічно, не дивлячись на його переконання. “Але я не хочу її міняти. Вона для мене важливіша як моя дружина, мати моїх дітей, ніж перша леді”, – наголосив Зеленський.

“Після цього випадку я зрозумів, що проблема в тому, що немає законодавства, яке регулює інститут першої леді. Я в цьому впевнений зараз. У першої леді, зокрема в майбутньому, повинні бути обов’язки. Я так вважаю. Серйозно кажу”, – заявив президент.

Зеленський вважає, що з таким законом люди будуть розуміти, вибираючи президента, що буде робити перша леді.

“Я, до речі, хочу зараз розробити з дружиною і її помічниками законопроєкт на законодавчому рівні закріпити це питання. Тут не треба жодних бюджетних фінансувань”, – повідомив президент.

Нагадаємо, що Віталій Денисюк, 26-річний лікар ортопед-травматолог Нововолинської ЦМЛ та Іваничівської ЦРЛ у Волинській області, який перехворів коронавірусом, іронічно прокоментував “подяку” від Першої леді України Олени Зеленської.