Зеленський виправдався перед терористами

Ірина Дубровська 21, Травень 2020, 10:42 339

Президент України Володимир Зеленський відреагував на заяву ватажка терористичної “ЛНР” Леоніда Пасічника про те, що українська армія здійснює провокаційні обстріли мирних громадян. Про це він сказав в ході прес-конференції.

“Сьогодні була заява пана Пасічника. Як він сказав, що була провокація. Що ми обстріляли і ОБСЄ це бачила. Я вам скажу. Два місяці, якщо бути точним – півтора місяця COVID-19, машини ОБСЄ, десятки, які їдуть на ту територію, жодної машини не пропускають. А вони кажуть, що ОБСЄ фіксує, що ми стріляємо по цивільним людям”, – сказав Зеленський.

Президент додав, що українські військовослужбовці ніколи не відкривали вогонь по мирним громадянам. ЗСУ ведуть вогонь у відповідь по позиціях терористів.

“Я ніколи не закликав, щоб наша армія не відповідала. Я хотів показати всьому світу, що у нас дуже міцна армія, але ми не провокуємо, ми боремося за нашу країну. Якщо по нам стріляють, ми будемо відповідати, але першими стріляти ми не будемо…”, – сказав Зеленський.

Крім цього, президент зазначив, що єдиний вплив на бойовиків має Росія, у зв’язку з чим необхідно зібрати термінову зустріч у Мінському форматі.

Разом з тим глава держави відповів на звинувачення в розв’язуванні гуманітарної кризи, звернувши увагу на те, що Україна продовжує постачати воду на окуповані території навіть незважаючи на те, що окупанти за неї не платять.

Як повідомлялося раніше, ватажок терористичної “ЛНР” Леонід Пасічник пригрозив Україні “відсунути лінію зіткнення”.